Shoreditch Lux 2 Bed By Aldgate City

  • 80 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Shoreditch Lux 2 Bed By Aldgate City Λονδίνο απέχει μόλις 1 χλμ. από το Παρατηρητήριο Sky Garden και σχεδόν 10 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Whitechapel.

Οι επισκέπτες του διαμερίσματος Shoreditch Lux 2 Bed By Aldgate City έχουν πρόσβαση στο μπαλκόνι και στον χώρο καθιστικού με ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Για τη μεγαλύτερη άνεσή σας, αυτό το διαμέρισμα διαθέτει walk-in ντους και ξεχωριστή τουαλέτα.

Για μεγαλύτερη άνεση, αυτό το κατάλυμα διαθέτει ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και γυάλινα σκεύη.

Η οδός Brick Lane απέχει μόλις 350 μέτρα από αυτό το διαμέρισμα, ενώ το Μουσείο του Λονδίνου είναι σε απόσταση περίπου 2 χλμ. Η Υπαίθρια Αγορά Old Spitalfields βρίσκεται σε απόσταση μόλις 500 μέτρων. Από εδώ μπορείτε να φτάσετε στο σιδηροδρομικό σταθμό London Whitechapel που βρίσκεται σε απόσταση μόλις 10 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Shoreditch Lux 2 Bed By Aldgate City Λονδίνο
City Of London 2Br Penthouse With Stunning Terrace Views
Τιμή μόνο για κινητά

City Of London 2Br Penthouse With Stunning Terrace Views

93 μ από το κατάλυμα
USD 229 USD 206
ανά νύχτα
Stylish Modern Apartment By Aldgate East Station 3
Τιμή μόνο για κινητά

Stylish Modern Apartment By Aldgate East Station 3

7.9
Καλό 23 σχόλια
247 μ από το κατάλυμα
USD 324 USD 292
ανά νύχτα
Stylish Modern Apartment By Aldgate East Station 2
Τιμή μόνο για κινητά

Stylish Modern Apartment By Aldgate East Station 2

7.8
Καλό 25 σχόλια
249 μ από το κατάλυμα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Μίνι μπαρ
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Δάπεδο με χαλί

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 20:00
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το διαμέρισμα Shoreditch Lux 2 Bed By Aldgate City;
      Το διαμέρισμα Shoreditch Lux 2 Bed By Aldgate City βρίσκεται κοντά σε Μπρικ Λέιν.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Shoreditch Lux 2 Bed By Aldgate City;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Shoreditch Lux 2 Bed By Aldgate City περιλαμβάνουν Ανάκτορα του Μπάκιγχαμ, Μπιγκ Μπεν καθώς και Αγορά Borough.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Shoreditch Lux 2 Bed By Aldgate City;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Shoreditch Lux 2 Bed By Aldgate City περιλαμβάνουν Itzu και Doppio Coffee Warehouse και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Shoreditch Lux 2 Bed By Aldgate City Λονδίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο